pso
14 مرداد 1401 - 11:37

تخصیص بیش از هزار تن سهمیه برنج و شکر نذور محرم و صفر در استان زنجان

زنجان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: یک‌هزار و ۴۶ تن برنج و شکر برای مصرف شهروندان این استان بابت نذور ماه محرم و صفر تخصیص یافته است.

ولی الله زمانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیش از ۶۵۴ تن برنج از انواع تایلندی و هندی برای مصرف نذور محرم و صفر از محل ذخایر استان، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع می شود.

وی خاطرنشان کرد: انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی ۳۲۷ تن، برنج هندی ۳۲۷ تن و شکر ۳۹۲ تن در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص و در حال توزیع است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در رابطه با موجودی انبارهای استان زنجان، گفت: اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان در حال رایزنی برای افزایش ذخایر استراتژیک استان بوده و میزان موجودی کالاهای اساسی استان در حد مطلوب است.

وی عنوان کرد: در انبار کالاهای اساسی این اداره کل به مقدار مورد نیاز استان انواع کالاهای اساسی شامل گندم، برنج و شکر ذخیره و نگهداری شده تا در موقع نیاز و بر اساس مجوزهای صادره از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران و هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان‌ به جامعه هدف تزریق شود

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 535798