pso
19 مرداد 1401 - 06:36

مسئولان مهریز روز خبرنگار را تبریک گفتند

یزد - ایرنا - جمعی از مسئولان مهریز یزد، ۱۷ مردادماه روز خبرنگار را به خبرنگاران و فعالان رسانه شهرستان تبریک گفتند.

امام جمعه مهریز گفت: خبرنگاران مختلف رسانه‌های گروهی این شهرستان با تهیه اخبار و گزارشات متعدد سالانه نقش مهمی در توسعه همه جانبه در ابعاد فرهنگی، اجتماعی و عمرانی دارند و باید بر اقدامات خود بیفزایند.

امام جمعه مهریز گفت: خبرنگاران مختلف رسانه‌های گروهی این شهرستان با تهیه اخبار و گزارشات متعدد سالانه نقش مهمی در توسعه همه جانبه در ابعاد فرهنگی، اجتماعی و عمرانی دارند و باید بر اقدامات خود بیفزایند.حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فعالان رسانه و خبرنگاران باید در کنار مسئولان نسبت به تولید محتوا و مطالب ارزشمند به خصوص در عرصه جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری پیشگام باشند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فعالان رسانه و خبرنگاران باید در کنار مسئولان نسبت به تولید محتوا و مطالب ارزشمند به خصوص در عرصه جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری پیشگام باشند.وی بیان کرد: انعکاس خدمات نظام و انقلاب اسلامی به مردم موجب ایجاد امید و اعتماد در جامعه اسلامی است و باید در این خصوص خبرنگاران همیشه پیشگام و ماموریت ملی و انقلابی خود را انجام دهند.

وی بیان کرد: انعکاس خدمات نظام و انقلاب اسلامی به مردم موجب ایجاد امید و اعتماد در جامعه اسلامی است و باید در این خصوص خبرنگاران همیشه پیشگام و ماموریت ملی و انقلابی خود را انجام دهند.محی‌الدینی بیان کرد: فعالان و خبرنگاران رسانه های گروهی باید به دور از بزرگ نمایی فقط واقعیات را در جامعه به صورت موثق و مستند در اخبار خود پوشش دهند که اهمیت بسزایی دارد.

محی‌الدینی بیان کرد: فعالان و خبرنگاران رسانه های گروهی باید به دور از بزرگ نمایی فقط واقعیات را در جامعه به صورت موثق و مستند در اخبار خود پوشش دهند که اهمیت بسزایی دارد.همچنین فرماندار مهریز گفت: روز خبرنگار که امسال با عاشورای حسینی همراه شد دارای ارزش است و باید همواره فعالان این عرصه رسالت اسلامی و انقلابی خود را در کشور انجام دهند.

همچنین فرماندار مهریز گفت: روز خبرنگار که امسال با عاشورای حسینی همراه شد دارای ارزش است و باید همواره فعالان این عرصه رسالت اسلامی و انقلابی خود را در کشور انجام دهند.محمد دهقان بنادکی با قدردانی از فعالیت خبرنگاران رسانه‌های گروهی در شهرستان افزود: تهیه اخبار و گزارش در خصوص ظرفیت‌های شهرستان باید همواره در راس برنامه‌های خبرنگاران قرار گیرد.

محمد دهقان بنادکی با قدردانی از فعالیت خبرنگاران رسانه‌های گروهی در شهرستان افزود: تهیه اخبار و گزارش در خصوص ظرفیت‌های شهرستان باید همواره در راس برنامه‌های خبرنگاران قرار گیرد.وی اظهار کرد: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و دولت از فعالیت و اقدام آنها سالانه در منطقه حمایت دارد و باید همه مردم و مسئولان قدردان خبرنگاران باشند.

وی اظهار کرد: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و دولت از فعالیت و اقدام آنها سالانه در منطقه حمایت دارد و باید همه مردم و مسئولان قدردان خبرنگاران باشند.این مسئول بیان کرد: بخش اصلی توسعه شهرستان بر عهده فعالان فرهنگی و اجتماعی است و تاکنون در این ارتباط کارهای خوبی صورت گرفته و باید روز به روز تقویت و حمایت شود.

این مسئول بیان کرد: بخش اصلی توسعه شهرستان بر عهده فعالان فرهنگی و اجتماعی است و تاکنون در این ارتباط کارهای خوبی صورت گرفته و باید روز به روز تقویت و حمایت شود.دهقان بیان کرد: خبرنگاران بیش از گذشته با روحیه جهادی و انقلابی در مسیر جهاد تبیین همانند گذشته پیشگام باشند و ماموریت خود را با دقت بیش از گذشته در شهرستان انجام دهند.

دهقان بیان کرد: خبرنگاران بیش از گذشته با روحیه جهادی و انقلابی در مسیر جهاد تبیین همانند گذشته پیشگام باشند و ماموریت خود را با دقت بیش از گذشته در شهرستان انجام دهند.همچنین مسئول بسیج رسانه مهریز در پیامی گفت: روز خبرنگار فرصت خوبی برای تکریم افرادی است که سالانه برای توسعه شهرستان در ابعاد مختلف با تهیه اخبار و مطالب ارزشمند تلاش دارند.

همچنین مسئول بسیج رسانه مهریز در پیامی گفت: روز خبرنگار فرصت خوبی برای تکریم افرادی است که سالانه برای توسعه شهرستان در ابعاد مختلف با تهیه اخبار و مطالب ارزشمند تلاش دارند.مرتضی منصوری با قدردانی از خبرنگاران شهرستان که همواره در کنار مردم و مسئولان برای توسعه منطقه از هیچ کوششی دریغ ندارند قدردانی کرد و تداوم آن را خواستار شد.

مرتضی منصوری با قدردانی از خبرنگاران شهرستان که همواره در کنار مردم و مسئولان برای توسعه منطقه از هیچ کوششی دریغ ندارند قدردانی کرد و تداوم آن را خواستار شد.رییس شورای اسلامی شهر مهریز هم گفت: نقش خبرنگاران شهرستان در توسعه و انعکاس ظرفیت های مختلف نقشی بی بدیل و اثربخش است و باید روز به روز تقویت شود.

رییس شورای اسلامی شهر مهریز هم گفت: نقش خبرنگاران شهرستان در توسعه و انعکاس ظرفیت های مختلف نقشی بی بدیل و اثربخش است و باید روز به روز تقویت شود.سید محمد امین بیدکی افزود: این خبرنگاران و فعالان رسانه هستند که در کنار مسئولان نقش اطلاع رسانی درست را در ابعاد مختلف بر عهده دارند و تقویت و حمایت آنها یک وظیفه است و باید گسترش یابد.

سید محمد امین بیدکی افزود: این خبرنگاران و فعالان رسانه هستند که در کنار مسئولان نقش اطلاع رسانی درست را در ابعاد مختلف بر عهده دارند و تقویت و حمایت آنها یک وظیفه است و باید گسترش یابد.هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به شهادت رسید، به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.

هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاریِ جمهوری اسلامی، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به شهادت رسید، به همین مناسبت، شورای فرهنگ عمومی، هفدهم مرداد ماه هر سال را به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.مهریز دارای ۱۰ خبرنگار، یک پایگاه خبری و ۲ نشریه محلی است و این شهرستان ۵۵ هزار نفری در ۳۰ کیلومتری شهر یزد قرار دارد.

مهریز دارای ۱۰ خبرنگار، یک پایگاه خبری و ۲ نشریه محلی است و این شهرستان ۵۵ هزار نفری در ۳۰ کیلومتری شهر یزد قرار دارد.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 557810