pso
21 مرداد 1401 - 17:14

فساد رژیم غاصب صهیونیستی، ریشه‌کن خواهد شد

امام جمعه شهرستان نایین ضمن محکومیت حمله رژیم غاصب اسرائیل به مردم مظلوم و بی‌پناه فلسطینگفت: رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به روزهای آخرش می‌رسد و این جرثومه فساد به زودی ریشه‌کن خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از نایین، حجت الاسلام امیر شفیعی امام جمعه شهرستان نایین ضمن محکومیت حمله رژیم غاصب اسرائیل به مردم مظلوم و بی‌پناه فلسطین اظهار داشت: رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به روزهای آخرش می‌رسد و این جرثومه فساد به زودی ریشه‌کن خواهد شد.

وی در خصوص روز مقاومت اسلامی، با بیان اینکه یکی از درس‌های بزرگ مکتب سیدالشهدا(ع) درس مقاومت و ایستادگی در برابر طاغوت است، طاغوتی که می‌خواست همه چیز را از امام و دینداران بگیرد، افزود: ملت ما نیز به امام حسین(ع) اقتدا کرده و در مقابل طاغوت، استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار ایستاده است هرچند امروز تحریم‌ها، سختی‌ها و جنگ اقتصادی را تحمل می‌کند ولی با طاغوتی که می‌خواهد دین و حیثیت و عزت و ناموس را بگیرد کنار نمی‌آید.

شفیعی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تقدیر از زحمات خبرنگاران بیان کرد: خبرنگاران نقش و رسالت بسیار بزرگی را دنبال می‌کنند و همان‌طور که رئیس‌جمهور گفت، گاهی با گزارش‌های خبرنگاران و ورود دولت یا قوه قضاییه به ماجرا، مشکلات مهمی حل می‌شود.

انتهای پیام/۶۳۱۲۵/ی

منبع: فارس
شناسه خبر: 571810