pso
13 مرداد 1401 - 13:16

جهاد تبیین موجب همراهی بیشتر مردم با انقلاب می شود

زرین دشت- نماینده ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس گفت: عمل کردن مناسب به جهاد تبیین در تمامی عرصه ها باعث همراهی بیشتر مردم با نظام و انقلاب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمود محمودی زاده که ظهر پنجشنبه در آئین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه زرین دشت سخن می‌گفت، اظهار کرد: اگر جهاد تبیین در همه عرصه‌های علمی، اقتصادی، فرهنگی به خوبی انجام نشود، جامعه در همه عرصه‌ها دچار انحراف می‌شود.

خبرنگار مهروی ضمن تسلیت فرا رسیدن محرم حسینی عنوان کرد: حادثه کربلا اگر به ظاهر با شکست مواجه شد اما علت موفقیت این واقع که باعث بقای اسلام شد به جهت تبیین موفق خاندان اولیا الله بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس ابراز کرد: واقعه کربلا اگرچه قیام شمشیر بود، اما در حقیقت جهاد تبیین بود.

حجت الاسلام محمودی زاده با بیان اینکه نفس قیام ابا عبدالله الحسین قیام تبیین گر بود، یادآور شد: پس از شهادت سرور آزادگان‌جهان نیز حضرت زینب (س) و امام سجاد علیه السلام به نحو مطلوب قیام امام حسین را تبیین کردند.

اباگرس)او در ادامه بیان داشت: دشمنان انقلاب نیز در ۴۳ سال اخیر از هر شیوه‌ای برای مبارزه، با نظام اسلامی استفاده کرده اند، اما نظام ما با سکانداری رهبر عظیم الشان انقلاب در عرصه‌های مختلف با وجود همخ هجمه‌ها مبارزه و جهاد کردند.

اندسکانداریهمخنماینده ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس تصریح کرد: در ۸ سال جنگ سخت در جبهه مقاومت مردانه ایستادیم و الان نیز آمادگی کامل برای دفاع از مرزهای کشور داریم تا اگر دشمن دست از پا خطا کرد، پشیمانش کنیم.

حجت الاسلام محمودی زاده ادامه داد: در عرصه فرهنگی اگرچه لطمات زیادی دیده ایم اما دشمن به هدفش نرسیده است.

ایموی با اشاره به اینکه دشمن جنگ ادراکی و شناختی در پیش گرفته است، ابراز کرد: دشمنان نظام با این شیوه به دنبال این هستند تا به بستر سازی حکومت جهانی دست پیدا کنند. محمودی زاده متذکر شد: راه اندازی جنگ شناختی و ادراکی با هدف نا امید کردن مردم از نظام و انقلاب است.

نااین مقام مسئول در حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان فارس تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم تا در قبال ترفند دشمنان روشنگری و جهاد تبیین را به نحو احسن انجام دهیم تا این انقلاب مسیر خود را برای فراهم کردن زمینه ظهور پیدا کند.

محمودی زاده، سپاه پاسداران را یکی از ارکان اصلی نظام و ستون اصلی خیمه انقلاب نام برد و خاطرنشان ساخت: سپاه در همه عرصه‌ها نشان داده است کار آمد است و مأموریت ذاتی آن حفاظت از دستاوردهای نظام فارغ از هر مرز جغرافیایی است.

وی رمز موفقیت سپاه در طول ۴۳ سال گذشته را معنویت و بصیرت این نهاد کاملاً مردمی دانست و عنوان کرد: لازم است تا این دو ویژگی منحصر به فرد سپاه، روز به روز افزون‌تر و به معنای واقعه کلمه پیش رونده انقلاب باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه فجر فارس در خاتمه مأموریت ذاتی نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه را هم تقویت معنویت و بصیرت سپاه بعنوان دو عنصر حیاتی این نهاد مقدس دانست.

بعنوانبه گزارش خبرنگار مهر، در پایان این نشست از زحمات حجت الاسلام سید محمد تقی علوی در نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه زرین دشت تقدیر و حجت الاسلام جلال زحمتکشان در این‌پست منصوب شد.

خبرنگار مهر

منبع: مهر
شناسه خبر: 532033