pso
21 دی 1401 - 15:04

عیادت استاندار از مامور مصدوم شرکت برق/ امکانات استان برای مواقع بحران محدود است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مامور شرکت برق که روز گذشته حین خدمت دچار برق گرفتگی شده بود در بیمارستان عیادت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید علی احمدزاده در عیادت از مامور شرکت توزیع نیروی برق که روز گذشته حین خدمت در حوالی شهر یاسوج دچار برق گرفتگی شده بود گفت: طبق اعلام پزشکان شرایط بیمار نسبت به دیروز و دیشب بهتر است و امیدواریم هرچه سریعتر سلامتی کامل این نیروی خدوم حاصل شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مردم بدانند بعد از بارش برف لحظه‌ای برای خدمات‌رسانی به آنها دریغ نشده و مصداق آن همین نیرویی است که در حین خدمت دچار برق گرفتگی شده است.

وی بیان کرد: نیروهای شرکت برق شب گذشته تا ساعت دو و سه بامداد حتی تا خود صبح در سرما و یخبندان مشغول کار بودند، نیروهای دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان مانند هلال احمر و راهداری هم همینطور بودند.

 وی در خصوص کمبود امکانات و تجهیزات گفت: باید واقعیت را به مردم بگوییم در خیلی قسمت‌ها امکانات خوبی نداریم، متاسفانه ستاد بحران ما فاقد امکانات لازم است.

 احمدزاده ادامه داد: حوزه بحران برخی از استان‌های همجوار بالای ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین مانند لودر و بلدوزر دارند اما ستاد بحران ما فاقد حتی یک دستگاه است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حوادث اخیر دنبال مقصر نیستیم گفت: مدیران کوتاهی نکردند اما از مدیران جهادی انتظار کار بیشتری داشتیم نه اینکه دو روز بگذرد و برخی از مناطق مشکل داشته باشند.

 وی با بیان اینکه از سایر استان‌ها کمک گرفتیم افزود: حجم کار در ۱۰ سال گذشته مشابه نداشته است اما استان فاقد یکسری از امکانات و تجهیزات است.

 وی در خصوص قطعی آب شهر یاسوج و اینکه پدافند غیر عامل در همه زمینه‌ها دیده می‌شد، گفت: این شرایط باید جبران شود.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 970577