pso
14 اردیبهشت 1402 - 07:17

ساماندهی وضعیت تشکیلاتی بنادر جنوبی در اولویت است

بوشهر-معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ساماندهی وضعیت تشکیلاتی و تأمین نیازهای ساختاری از اولویت‌های این سازمان برای بنادر جنوبی کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن بیگ محمدلو چهارشنبه شب در نشست شورای برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع با مدیران اداره کل و بنادر تابعه استان بوشهر پیرامون بررسی نیازمندی‌ها و مسائل و چالش‌های حوزه‌های منابع انسانی، رفاه و بودجه اظهار کرد: تأمین نیروی انسانی متخصص و نخبه برای بکارگیری در بنادر جنوبی کشور به عنوان یکی از اولویت‌های راهبردی سازمان است که مجوزهای موردنیاز آن نیز صادر شده است.

وی بیان کرد: با تأمین نیروهای موردنیاز بنادر از بین نخبگان بدون تردید سرعت پیشبرد اهداف سازمانی نیز دوچندان خواهد شد.

معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد: در حوزه نیروی انسانی توجه بیشتر به مسائل معیشتی در اولویت‌های اصلی قرار دارد که برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.

بیگ محمدلو ادامه داد: توسعه مسائل حاکمیتی و تحقق درآمدهای سازمان جهت تعریف بهینه طرح‌های توسعه‌ای در بنادر کشور نیز به عنوان یکی از اولویت‌های مهم در دستور کار جدی سازمان بنادر و دریانوردی قرار دارد.

وی گفت: بنادر به عنوان نبض تپنده اقتصاد کشور در شرایط تحریمی هستند که رونق و پویایی آنها ارتباط مستقیمی با بهبود وضعیت اقتصادی کشور دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1187323