pso
11 اسفند 1401 - 10:46

تخصیص اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور در کرمانشاه رضایت‌بخش نیست/ تشکیل کارگروهی برای پیگیری جدی مصوبات

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تخصیص اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور در این استان رضایت‌بخش نیست، گفت: کارگروه سه نفر تخصیص‌ها را به طور جدی پیگیری خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: سفر رییس جمهور و هیأت دولت به کرمانشاه برکات خیلی خوبی برای استان به همراه داشته، اعتبارات خیلی خوبی در ابعاد مختلف از جمله در بخش عمرانی برای استان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: این اعتبارات باید پیگیری شود تا به موقع تخصیص و در محل های مورد نظر استفاده شود، اما متأسفانه تا به الان تخصیص خوبی اتفاق نیفتاده که قسمتی مربوط به بیرون استان و قسمتی ناشی از ضعف پیگیری‌ها از سوی استان بوده است.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: طی روزهای گذشته جلسه‌ای با همراه معاون اجرایی رییس جمهور با حضور بیش از ۱۰ مدیرعامل بانک‌های دولتی و نمایندگانی از مدیران مرتبط استانی در تهران برگزار شد. 

وی یادآور شد: طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد تاکنون تخصیص‌ رضایت‌بخش نبوده، لذا در این راستا کارگروهی از نماینده معاون اجرایی رییس جمهور، نماینده نظام بانکی همراه استان و نماینده استانداری کرمانشاه شکل گرفته است. 

صحرایی تصریح کرد: این کارگروه سه نفر تخصیص‌ها را به طور جدی پیگیری خواهند کرد امیدواریم به زودی رقم‌های خوب و لازم برای حرکت پرشتاب‌تر طرح‌ها و پروژه‌های استانی محقق شود و مردم از نعمت این سفر بیشتر استفاده کنند.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1067683