pso
01 خرداد 1402 - 07:14

کارگروه تخصصی کنکور استان بوشهر تشکیل می شود

بوشهر- استاندار بوشهر از تشکیل کارگروه تخصصی کنکور با حضور رؤسای دانشگاه‌های استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی زاده یکشنبه شب در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: آموزش و پرورش یک نهاد مهم و تأثیرگذار در جامعه است و تقویت زیرساخت‌های آموزشی بویژه در مناطق محروم مورد توجه و تاکید قرار دارد.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: تأمین اعتبارات مورد نیاز حوزه آموزشی در استان مورد تاکید است و از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، بودجه مناسبی برای تقویت آموزش و کلاس‌های کنکور و طرح‌های فرهنگی و …در نظر گرفته شده است.
محمدی‌زاده تصریح کرد: بهبود رتبه استان در کنکور سراسری از اهداف مهمی است که برگزاری کلاس‌های کمک‌آموزشی می‌تواند کمک‌کننده خوبی باشد و اعتبارات مورد نیاز این بخش را تخصیص می‌دهیم.

استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان در استان افزود: آزمون‌های نهایی باید با نهایت دقت و به صورت منظم و با کیفیت برگزار شود و انتظار داریم دستگاه‌های ذیربط از جمله اورژانس، نیروی انتظامی، آب و برق و …حمایت و پشتیبانی لازم را انجام دهند.

استاندار بوشهر از تشکیل کارگروه تخصصی کنکور با حضور رؤسای دانشگاه‌های استان بوشهر خبر داد و افزود: این کارگروه تخصصی با حضور رؤسای دانشگاه‌ها و مدیر کل آموزش و پرورش به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر، تشکیل و امیدوارم به اهداف مورد نظر برسیم.

وی اضافه کرد: از تمام توان و ظرفیت موجود برای ارتقای سطح کیفی تعلیم و تربیت در استان بوشهر بهره می‌بریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1229065