pso
22 دی 1401 - 10:03

تلاش برای رفع دغدغه مردم در مناطق کم برخوردار یزد

یزد- رئیس جمهور از تلاش برای رفع دغدغه مردم در مناطق کم برخوردار یزد با سفر به این شهرستان در دور دوم سفر استانی هیئت دولت به استان یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رئیسی صبح پنجشنبه در بدو ورود خود به استان یزد در فرودگاه شهید صدوقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شاکرم در این ایام بسیار پرفضیلت توفیق یافتم به استان یزد سفر کنم و با مردم و پرتلاش استان یزد و مدیران این استان، خانواده معظم شهدا دیدار کنم.

وی به همه شهدای استان یزد، شهید صدوقی و همه مفاخر استان یزد درود فرستاد و گفت: این افراد جزو مفاخر استان یزد و جهان اسلام محسوب می شوند.

رئیسی افزود: دور اول سفر به دلیل شرایط کرونایی موفق به دیدار مردمی نشدم اما در این سفر دو روزه حتماً دیدارهای مردمی در کنار جلسات خواهیم داشت تا بخشی از دین خود را به مردم شهید داده استان یزد ادا کنیم.

رئیس جمهور همچنین بیان کرد: در این سفر هم مصوبات دور قبل هم نیازهای استان را در قالب مصوبات جدید پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: تلاش می کنیم با حضور در مناطق غیربرخوردار از نزدیک مسائل مردم این مناطق را پیگیری کنیم.

رئیسی ادامه داد: قبل از سفر جلسات متعددی با اقشار مختلف، مسئولان، نمایندگان مجلس و … دیدار داشتم و دیدگاه ها و نظرات و نیازهای استان را دارم و امیدواریم با این سفر بتوانیم آنچه دغدغه های مردم است را دنبال کنیم و بخشی از این دغدغه ها را در همین سفر پیگیری کنیم.

رئیسی بیان کرد: مردم یزد همیشه با خدا و با سختکوشی زندگی کرده اند و امیدواریم بعد از این هم بتوانیم شاهد این جلوه ها باشیم.

وی از هدیه ارزشمند هیئت های مذهبی استان یزد (شال نمادین ترمه) قدردانی کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 972160