pso
12 مرداد 1401 - 16:40

انتزاع کامل فردیس از کرج با محوریت عدالت و رضایتمندی مردم صورت گیرد

کرج-ایرنا- استاندار البرز گفت: بر این باور هستیم که انتزاع کامل فردیس باید بر اساس مصوبات و چارچوب های قانونی قبل محقق شود و اگر ضرورتی برای تغییر باشد با محوریت عدالت و رضایتمندی مردم صورت گیرد.

به گزارش ایرنا، مجتبی عبداللهی  روز چهارشنبه در دومین نشست بررسی موضوعات و مسائل انتزاع کامل فردیس از کرج، استقرار ادارات و ارتقا زیرساخت ها و سرانه های حوزه های مختلف در محل فرمانداری فردیس برگزار شد، افزود: با تمام توان و طی جلسات و بازدیدهای میدانی درصدد هستیم در مدت زمانی منطقی، مشکلات و موانع شهرستان فردیس را حل کنیم و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کنیم.

جتبی عبداللهیوی با بیان اینکه سرانه های شهرستان فردیس با جمعیت تناسبی ندارد و در این راستا با ضعف ملموسی مواجه است، بیان داشت: این شهرستان در حوزه های بهداشت و درمان و آموزشی  با کمبودهای جدی مواجه است از این رو طی تعاملی از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان و شهرداری فردیس و همچنین آموزش و پرورش و خیرین درصدد هستیم که ساخت مدارس را در این شهرستان آغاز کنیم.

عبداللهی گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته ۲  پروژه بزرگ بیمارستانی نیز در فردیس در حال تکمیل است که انتظار می رود تا پایان سال حدود ۷۰۰ تخت بیمارستانی به شبکه بهداشت و درمان استان اضافه شود.

استاندار البرز از پروژه بیمارستان خصوصی به آفرین نیز بازدید کرد و طی جلسه ای در خصوص حل موانع آن دستور های لازم را صادر کرد.

فردیس در سال ۹۲ به شهرستان ارتقا یافت اما بعد از گذشت ۹ سال هنوز در موضوع انتزاع فردیس از کرج با مشکلات عدیده ای مواجه است.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 527436