pso
18 اردیبهشت 1402 - 11:44

سایه بی‌توجهی در جاده‌های اورامانات / باز هم محور روانسر ۳ خانواده را داغدار کرد

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث کرمانشاه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بر اثر برخورد دو خودرو سواری دنا با پراید در محور روانسر به کرمانشاه، ۳ نفر جان باختند.

مسعود قلعه‌سفیدی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث کرمانشاه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: بر اثر برخورد دو خودرو سواری دنا با پراید محور در محور روانسر به کرمانشاه یک کیلومتر بعد از تقاطع ویس، ۳ نفر جان باختند و همچنین ۲ نفر نیز در این سانحه مجروح شدند.

وی بیان اینکه این حادثه ساعت ۱۰ و ۵ دقیقه امروز ۱۸ اردیبهشت‌ماه رخ داده است، افزود: ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام و مصدومان به بیمارستان طالقانی شهر کرمانشاه منتقل شدند.

جاده‌های منطقه اورامانات (شهرستان های روانسر، پاوه، ثلاث باباجانی و جوانرود) به دلیل کوهستانی بودن و شرایط خاص توپوگرافی حادثه‌ساز است به طوری که اکثر نقاط این مسیرها به قتلگاهی خاموش برای مرگ تبدیل شده و سالانه جان افراد زیادی را می‌گیرد. همین موضوع بارها مورد انتقاد آرش لهونی نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس قرار گرفت.

با پیگیری‌های آرش لهوانی، عملیات آسفالت قزانچی -روانسر از کانی شریف(شابیار) به سمت روانسر با اعتبار نزدیک به یک‌هزار میلیارد ریال استارد خورده، این پروژه دو پیمانکار دارد که پیمانکار بعدی در هفته آینده و از روانسر به سمت حسن آباد عملیات آسفالت را آغاز خواهد کرد.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1197174