pso
26 فروردین 1402 - 16:37

قول وزیر ورزش برای پرداخت مطالبات استراماچونی

سرپرست باشگاه استقلال گفت: تلاش ما این است که آرامش را به تیم و هواداران تزریق کنیم و در این راه وزارت ورزش و شخص دکتر سجادی حمایت لازم را از باشگاه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال امروز شنبه با حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد.

حجت کریمی در مورد دیدارش با وزیر ورزش گفت: در اولین روز حضورم در باشگاه استقلال جلساتی را برگزار کردیم و مشکلات و موضوعات مورد بررسی قرار گرفتند که بعد از این جلسات امروز به دیدار وزیر ورزش و جوانان آمدیم و بیش از یک ساعت درخصوص مشکلات باشگاه صحبت کردیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر پرداخت بدهی‌ استراماچونی سرمربی پیشین استقلال اولویت باشگاه است، افزود: دکتر سجادی در دیدار امروز با چندین نفر از مدیران دستگاه‌های مختلف در راستای همکاری و حل مشکلات باشگاه استقلال تماس گرفتند که امیدوارم به زودی شاهد رفع مشکلات باشگاه باشیم که بتوانیم تا پایان ماه بدهی استراماچونی را پرداخت کنیم.

کریمی تاکید کرد: مقرر شده که طرفداران و دنبال کنندگان اخبار باشگاه فقط به اخباری که از سوی دکتر سمیعی سخنگوی باشگاه منتشر می‌شود، استناد کنند. تلاش ما این است که آرامش را به تیم و هواداران تزریق کنیم و در این راه وزارت ورزش و شخص دکتر سجادی حمایت لازم را از باشگاه دارد.

سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به باقی ماندن ۴ روز تا پایان ماه و مهلت پرداخت بدهی استراماچونی گفت: از پیگیری‌ها و تماس‌های وزیر ورزش و جوانان قدردانی می‌کنم و امیدوارم در روزهای آینده شاهد رقم خوردن اتفاقات خوب برای باشگاه و هواداران باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1151427