pso
06 بهمن 1401 - 11:38

نصیرایی: عقب‌نشینی اروپا از مواضع‌اش به خاطر رفتار مقتدرانه جمهوری اسلامی بود

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: عقب‌نشینی اروپایی‌ها از مواضع‌شان درباره سپاه به خاطر رفتار مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران بود.

حجت الاسلام مجید نصیرایی عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: عقب‌نشینی اروپایی‌ها از مواضع‌شان در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تحریم این نهاد انقلابی، به واسطه رفتارهای مقتدرانه نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

وی افزود: آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی همانند آن حیوانی هستند که اگر در برابرش عقب نشینی کنی به طرف تو حمله می‌کند و اگر به سمتش بدوی از تو فرار می‌کند. آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی فقط زبان زور را می‌فهمند و با آنها باید با زبان اقتدار و زور صحبت کرد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: اروپایی‌ها از خود اختیار و اراده‌ای ندارند و پادو آمریکایی‌ها هستند و هرچه آمریکا به آنها دیکته کند، همان را اجرا می‌کنند، اما باید بدانند که این پادویی برای آنها هزینه دارد.

نصیرایی خاطرنشان کرد: آمریکا و اروپا باید بدانند که در جمهوری اسلامی ایران همه پشتیبان سپاه هستند و اگر آنها بخواهند اقدامی علیه سپاه کنند با پاسخی کوبنده مواجه می‌شوند.

وی افزود: مواضع مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران درباره برنامه اروپا در مورد تحریم سپاه به گونه‌ای بود که آنها با واسطه کردن این کشور و آن کشور و این مقام و آن مقام اعلام داشتند که از مواضع خود عقب نشستند و برنامه‌ای برای تحریم سپاه ندارند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 998971