pso
07 اسفند 1401 - 10:00

انجام تمام اقدامات لازم برای صدور مجوز داروخانه هلال احمرکرمانشاه

کرمانشاه- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: تمام اقدامات لازم برای صدور مجوز داروخانه هلال احمر از سوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه انجام گرفته است.

قباد محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه ویژه دولت سیزدهم برای کمک به هزینه‌های درمانی بیماران خاص و صعب العلاج اعتبار ویژه ای برای کمک به این بیماران اختصاص یافت که بیمه سلامت مسئول و دبیرخانه این طرح را برعهده دارد.

وی افزود: در طرح ویژه کمک به بیماران خاص و صعب العلاج ۱۰۷ بیماری زیرپوشش این طرح قرار گرفتند و بیماران می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: بیماران می‌توانند با مراجعه با بیمه سلامت و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی نسبت به تشکیل پرونده و ارائه درخواست خود اقدام کنند.

محمدی با اشاره به آخرین وضعیت صدور مجوز داروخانه هلال احمر در کرمانشاه، گفت: تمام اقدامات مورد نیاز برای برای تأسیس داروخانه هلال احمر کرمانشاه از سوی دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت انجام گرفته است.

وی با اشاره به وضعیت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی کرمانشاه نیز خاطر نشان کرد: این پروژه به دلیل پیشرفت فیزیکی اندک در سفر رئیس جمهور جز مصوبات سفر قرار نگرفت و به دنبال جذب سرمایه‌گذار برای آن هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1057671