pso
22 دی 1401 - 20:10

خودمان بازی را سخت کردیم/ قضاوت داور درست بود

هافبک تیم استقلال با بیان اینکه برد حق تیم استقلال بود گفت: خودمان بازی را سخت کردیم تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

به گزارش خبرنگار مهر مهدی مهدی پور پس از پیروزی تیمش برابر تراکتور و صعود به مرحله یک هشتم نهایی گفت: بازی بسیار پربرخورد و جانداری را از دو تیم شاهد بودیم. تراکتور هم مثل ما تلاش می‌کرد تا برنده این دیدار باشد تا به مرحله صعود کند.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم خودمان بازی را سخت کردیم. چند موقعیت مان با بدشانسی به گل تبدیل نشد اما پس از گلی که دریافت کردیم فشار بیشتری بر روی دروازه حریف آوردیم و توانستیم برنده این بازی سنگین و حساس بشویم.

وی در مورد تکرار ضربات پنالتی و اعتراض بازیکنان تراکتور به قضاوت داور گفت: به اعتقاد من عملکرد داور خوب بود در مورد تکرار پنالتی هم اشتباه نکرد و کار درست را انجام داد و در مجموع عملکرد خوبی در این دیدار پربرخورد داشت.

هافبک تیم استقلال در مورد صحبت‌های حجت کریمی مبنی بر اینکه اگر بازیکنان هزار تومان نگیرند بازی نمی‌کنند افزود: نمی دانم در این مورد چه بگویم اما آیا شماهم اگر چند ماه حقوق نگیرید باز سر کار خواهید رفت. وقتی که امورات زندگی نگذرد شرایط برای همه سخت می‌شود البته ما این طور نبودیم که به خاطر نگرفتن مطالباتمان بازی نکنیم. ما در مجموع ۳۵ درصد دریافتی داشته ایم ولی باید قبول کرد که شرایط زندگی سخت شده و همه باید به موقع دریافتی داشته باشند.

مهدی پور در پایان و در خصوص دیدار هفته آینده استقلال برابر سپاهان در لیگ برتر گفت: بازی سختی در پیش خواهیم داشت. باید تلاش کنیم تا این دیدار را با برد به پایان برسانیم تا بتوانیم امید بیشتری به قهرمانی در لیگ برتر داشته باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 973397