pso
15 فروردین 1402 - 17:14

نمایشگاه قرآنی جشنواره‌ای آموزنده و معنوی باید باشد

کرمانشاه- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: نمایشگاه قرآنی جشنواره‌ای آموزنده و معنوی باید باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی شعبانی ظهر سه شنبه در قرارگاه قرآنی استان کرمانشاه که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در سالن شهید قلیوند استانداری کرمانشاه برگزاری شد، اظهار کرد: بخشی از اوقات فراغت خانواده‌ها به خصوص خانواده‌های مذهبی می‌تواند صرف نمایشگاه قرآن و تدبر در قرآن شود.

وی افزود: این نمایشگاه یک جشنواره آموزنده و معنوی است که با فراهم آوردن امکان کار جمعی برای مؤسسات قرآنی با ایجاد یک رقابت سالم در خدمت رسانی باعث تقویت بنیه‌های معنوی جامعه خواهد شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: فرهنگ با وقایع فرهنگی ماندگار می‌شود و این رمز ماندگاری جلسات حضرت سیدالشهدا (ع) است که نسل به نسل و سینه به سینه، معارف اهل بیت (ع) ترویج پیدا کرده‌اند و برای جامعه قرآنی نیز این موضوع اثرگذار است.

شعبانی بیان کرد: بخش عمده‌ای از جامعه ما افراد متدین و دین داری هستند که به واسطه عدم معرفی ظرفیت‌های دینی و معنوی امکان استفاده از خدمات فرهنگی را ندارند و در این نمایشگاه باید بتوانیم توانمندی‌های قرآنی استان را به نمایش بگذاریم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1127615