pso
31 اردیبهشت 1402 - 17:05

کاروان «زیر سایه خورشید» وارد ساوه شد

ساوه-همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه مبارک کرامت، کاروان «زیر سایه خورشید» وارد شهرستان ساوه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر یکشنبه خدام حرم مطهر رضوی در بدو ورود به ساوه در اولین مراسم از جشن‌های مردمی «زیر سایه خورشید» در حرم حضرت اسحاق (ع) برادر امام رضا (ع) حضور یافتند و ضمن گلباران گلزار شهدای مدافع حرم در مجاورت این امامزاده واجب التعظیم حرم برادر امام رضا (ع) را زیارت و در اجتماع زائران شرکت کردند.

در این مراسم از طلاب و روحانیان خادمیار رضوی و برگزیده با اهدای هدایای معنوی تجلیل به عمل آمد.

خادمیاران رضوی و مردم شهرستان ساوه به شوق زیارت پرچم منور حضرت ثامن الحجج (ع) و خادمان آن حضرت، این کاروان را در مناطق مختلف این شهرستان همراهی و مشایعت کردند.

کاروان «زیر سایه خورشید» وارد ساوه شد

همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه مبارک کرامت، کاروان زیر سایه خورشید در ادامه سفر به ساوه با حضور سرهنگ عیسی آبادی فرمانده انتظامی ساوه با حضور در منزل شهید مدافع وطن و امنیت احمد کشوری نیا ضمن ادای احترام به مقام شامخ این شهید والامقام با هدایای معنوی و متبرک به حرم رضوی از صبر و استقامت خانواده معظم شهید تجلیل کردند. همچنین نشان همه خادم الرضاییم بر روی سینه فرمانده انتظامی ساوه نصب شد.

سروان شهید احمد کشوری نیا در حین مأموریت تعقیب، مراقبت و درگیری با خودرو قاچاقچیان در تاریخ هفدهم دیماه سال گذشته در ساوه دچار حادثه شد و به دلیل مرگ مغزی، پس از اقدامات قانونی و رضایت خانواده، پیکر این شهید به یکی از مراکز پیوند اعضا منتقل شد که از این شهید بزرگوار دو کلیه، دو قرنیه و یک کبد برداشته شده و برای پیوند پنج بیمار نیازمند اهدا شده و به آنان زندگی دوباره بخشید.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1228272