pso
27 دی 1401 - 22:20

۲۳ روستای سرفیروزآباد از نعمت آب شرب بهره‌مند می‌شوند

کرمانشاه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: ۲۳ روستای بخش سرفیروزآباد تا خرداد ماه سال آینده از نعمت آب شرب بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا داودی بعد از ظهر سه شنبه در نشست بررسی مشکلات بخش سرفیروزآباد شهرستان کرمانشاه که با حضور استاندار کرمانشاه و نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در روستای چنار این بخش برگزار شد، اظهار کرد: تا خرداد ماه سال آینده ۲۳ روستای بخش سرفیروزآباد از نعمت آب شرب سالم بهره مند می‌شوند.

وی افزود: این ۲۳ روستا فاقد هرگونه تأسیسات آبرسانی بودند و برای آنها به صورت سیار آبرسانی می‌شد که آبرسانی به آنها را در قالب مجتمع آبرسانی امام علی (ع) یک تعریف شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به اینکه روستاهای واقع در انتهای خط انتقال آب از مجتمع آبرسانی امام علی (ع )۲ به طور کامل و پایدار از آب شرب بهره مند نمی‌شوند، تصریح کرد: برای حل مشکل ۱۵ روستا از ۵۴ روستای تحت پوشش مجتمع آبرسانی امام علی (ع )۲ طرحی را در دست مطالعه داریم که با تمام مطالعات درصورت تأمین اعتبار در کوتاه‌ترین زمان ممکن این مجتمع نیز به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: مهر
شناسه خبر: 983438