pso
07 بهمن 1401 - 15:40

سپاه پاسداران همواره با تروریست ها مقابله کرده است

رامسر- معاون پارلمانی رئیس جمهور با محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا گفت: سپاه پاسداران همواره با منافقان و تروریست ها مقابله کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسینی ظهر جمعه در سخنانی در جمع نمازگزاران رامسری با محکوم کردن اقدام موهن اهانت به مقدسات و قرآن کریم اظهار داشت: کشورهای غربی وو فرانسته که دم از حقوق بشر می زنند در دوران استعمار بر کشورهای زیادی سلطه داشتند و شمار زیادی از انسان ها را قتل عامل و ثروت ملت ها را چپاول کردند.

وی با اشاره به آشوب های پاییز در کشور و نقش اروپا و سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی آنها در این آشوب ها گفت: با فروپاشی این آشوب ها نیز این کشورها اقدام به جنجال درباره مجازات متهمان و آشوبگران کرده بودند.

وی با عنوان اینکه نظام مقدس اسلامی مماشاتی با آشوبگران ندارد، گفت: کشورهای غربی تلاش کردند آتش برافروخته آشوب ها را زنده نگه دارند و رفتارهای نامناسبی انجام داده اند.

حسینی با محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا در قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریست گفت: سپاه پاسداران همواره با منافقان و تروریست ها مقابله کرده اند و اگر اقدام سپاه و سردار سلیمانی در مقابله با داعش نبود، اکنون غرب آسیبا و اروپا ناامن بود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن به قدرت ایران اسلامی پی برده است، گفت: ارتش و سپاه ما به قدرتی دست یافته اند که در حیاط خلوت آمریکا حضور دارد و این مانور اقتدار جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

وی با محکوم کردن آتش زدن قرآن کریم گفت: کسی که قرآن کریم را آتش می زند در واقع به تمام بشریت و ادیان الهی توهین کرده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با گرامیداشت دهه فجر و همزمانی با عید امامت و مبعث گفت: دولت طی یکسال ونیم گذشته از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات مردم فروگذار نکرده است و بنای دولت براین بود که از مشکلات مردم بکاهد.

وی توجه به معیشت مردم را اولویت اصلی دانست و گفت: همه شاخص های اقتصادی در کشور رو به بهبودی و رشد است هرچند هنوز به وضع مطلوب در حوزه اشتغال و کاهش تورم نرسیدیم اما دولت کوتاهی نداشته است.

حسینی گفت: دولت در کنار حل وفصل مسائل روزمره مردم، پروژه های بزرگی را اجرا کرده است زیرا کشور ظرفیت های زیادی از جمله معادن، وجود ۱۵ کشور همسایه وغیره دارد و کشورهای مختلفی نیازمند ما هستند.

وی با اظهار اینکه ریل گذاری درستی باید در برنامه هفتم صورت گیرد افزود: امیدواریم با توجه به ظرفیت های مختلف به اهداف توسعه دست یابیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1000938