pso
12 فروردین 1402 - 14:16

رحمانی: برای مسئله حجاب همه نهادها از مجلس و سایر قوا باید به صحنه بیایند/ مقابله با کشف حجاب مطالبه عمومی است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مقابله با کشف حجاب، مطالبه عمومی مردم است، گفت: برای مسئله حجاب، همه نهادها از مجلس و سایر قوا باید به صحنه بیایند.

فاطمه رحمانی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به لزوم برخورد با کشف حجاب، تصریح کرد: حجاب یک ضرورت شرعی و قانونی است و الزامات قانونی آن نیز موجود است.

وی افزود: با توجه به این‌که اکثریت جامعه اسلامی از برخی هنجارشکنی های اخیر ناراضی هستند، انتظار می‌رود دستگاه‌های ذی‌ربط به مسئله ورود کرده و اقدام مؤثری در راستای برخورد با پدیده کشف حجاب انجام دهند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر در زمینه برخورد با کشف حجاب خلأ قانونی وجود دارد همه نهادها از مجلس و سایر قوا باید به صحنه بیایند و با هرگونه هنجارشکنی برخورد قاطع نمایند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که مقابله با کشف حجاب، مطالبه عمومی مردم است، گفت: شاهد آن هستیم که عده قلیلی تحت تأثیر فضاسازی رسانه‌های بیگانه دست به چنین اقداماتی می‌زنند و توقع مردم از دستگاه‌های اجرایی و قضایی آن است که صرفاً مشاهده‌گر وضع موجود نباشند و به‌دور از هرگونه انفعال به مسئله ورود کرده و با کسانی که علیه ارزش‌های دینی و اجتماعی جامعه اسلامی اقدام می‌کنند، برخورد جدی نمایند.

پایان پیام/
 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1121203